Nytt år, nytt medlemskap - kommer snart!

Vi jobber på spreng med å få på plass et nytt medlemsystem, så du vil snart få mulighet til å melde deg inn i Kolsås Klatreklubb eller fornye medlemskapet.

Så snart systemet er på plass, vil du kunne melde deg inn i klubben på egen hånd!

Som medlem får du nemlig en egen side der du kan administrere kontaktinfo, hente digitalt medlemskort m.m.

Dersom det haster med å fornye eller tegne nytt medlemskap, for eksempel for å kunne benytte deg av våre glimrende medlemsrabatter, ta kontakt med emil@kolsaas.no

Hvorfor være medlem av Kolsås Klatreklubb?

Det er en rekke grunner til at det er en fordel å være medlem i klubben vår. Ikke bare får du rimeligere inngang på Vulkan Klatresenter, rimeligere klippekort på Oslo Klatresenter, tilgang til grupper og klubbeventer, samt rabatter på klatreutstyr og skadebehandling hos flere av våre samarbeidspartnere, men du er med på å styrke uteklatringen i Oslo og omegn. Kolsås Klatreklubb er nemlig den eneste klubben som driver vedlikehold av eksisterende klatrefelt i Oslo og utvikler nye felt. Så hvis du er medlem av klubben vår, bidrar du til at tryggheten ivaretas, og at stadig flere får oppleve gleden ved uteklatring.

Last ned
Andre nyheter